Product Idea |

Tramway Konstal 105Na from Poland

This is a miniature tram produced in Poland. Tramway 105N is the most famous city rail vehicle in Poland. The first tram 105N was produced in 1973 in Chorzow, Poland. I built a tram 105Na + 105NaD from Poznan, Poland.

Each vehicle has:
- Pantograph
- Four doors
- Two swivel carts

Version tram 105Na has a cabin driver. This is the first carriage.

Tego tramwaju nie trzeba nikomu przedstawiać. W Polsce "stopiątki" są najbardziej znanymi tramwajami, które jeżdżą po torach już od 40 lat. Pierwszy wagon 105N został wyprodukowany w 1973 roku, w Chorzowie. Eksploatacja tramwajów 105N w Poznaniu rozpoczęła się w 1975 roku.

Mój tramwaj z klocków to zminiaturyzowany prawdziwy pojazd Konstal 105Na, które jeżdżą w Poznaniu.
Pierwszy wagon posiada kabinę motorniczego, oddzieloną od części pasażerskiej "szafą" z urządzenia elektrycznymi. Oczywiście w wersji klockowej nie mogło zabraknąć czterech par drzwi oraz pantografu. Wagon posiada dwa wózki skrętne. W środku tramwaju znajdują się czerwone siedzenia dla pasażerów oraz kasowniki.

The Lego tram enters a lot of minifigs, inhabitants of Poznan. In the tram, I can mount the drive. Tram alone could drive around the tracks.

Do tramwaju z klocków wejdzie kilkanaście ludzików, poznaniaków. Z przodu tramwaju 105N znajduje się wyświetlacz trasy, a z tyłu wyświetlacz linii. W tramwaju można zamontować wózki napędowe, które pozwoliłyby na samodzielną jazdę tramwaju po torach. Wózki skrętne umożliwiłyby pokonanie łuków.

Tram collision with a car. The car ran on track.

Please vote for the tram 105Na+105NaD.

Zachęcam do głosowania na miniaturę tramwaju 105Na+105NaD z klocków.